The practicalities!
Correct quickly and efficiently using these stamps specially designed to make your life easier!
-
Sold outParent's signature
Regular price $20.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $20.99 CADSold out -
“Reasoning” Grid
Regular price $20.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $20.99 CAD -
“Solve” Grid
Regular price $20.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $20.99 CAD -
Checklist Correction Code
Regular price $20.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $20.99 CAD -
What a beautiful approach!
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Beyond expectations
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Meets expectations
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Partially meets expectations
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Words read per minute
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Accuracy level
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Below expectations
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
To be completed
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
To understand
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Appreciate
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Work carried out in a team
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Minor error
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Conceptual error
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Procedural error
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
To be corrected
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Review the words of the week carefully!
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Check the conjugation of the verbs carefully!
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Check the spelling of the words carefully!
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Check the agreement in the LARPs!
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Review sentence structure carefully!
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Donut Cat!
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Take the time to think carefully
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Develop your ideas further
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Keep practicing!
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD -
Work done...
Regular price $20.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $20.99 CAD -
Take care of your work
Regular price $19.99 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.99 CAD